Rumi İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Rumi

Tam adres bilgisi Atakent Mah. Çiçekli Vadi Cad. ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi No: 1 Kat: 1, Atakent, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 470 84 06 şeklindedir. Firmality ile Rumi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Rumi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Rumi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Rumi, İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Rumi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Rumi iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Rumi firmasının iletişim numarası 0212 470 84 06 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Rumi firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Rumi, Atakent Mah. Çiçekli Vadi Cad. ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi No: 1 Kat: 1, Atakent, Küçükçekmece, İstanbul adresindedir. Rumi firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Rumi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi