Saray Et Lokantası Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

İskete Sok. No: 26, Bomonti, Şişli, İstanbul

Saray Et Lokantası İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Şişli ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Saray Et Lokantası

Tam adres bilgisi İskete Sok. No: 26, Bomonti, Şişli, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 231 66 61 şeklindedir. Firmality ile Saray Et Lokantası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Saray Et Lokantası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Saray Et Lokantası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Saray Et Lokantası, İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Saray Et Lokantası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Saray Et Lokantası iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Saray Et Lokantası firmasının iletişim numarası 0212 231 66 61 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Saray Et Lokantası firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Saray Et Lokantası firmanın, adresi kayıtlarımıza göre İskete Sok. No: 26, Bomonti, Şişli, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Şişli > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Saray Et Lokantası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi