Sarıyer Börekçisi Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Dr. Erkin Cad. No: 23/A, Kadıköy, İstanbul

Sarıyer Börekçisi İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Sarıyer Börekçisi

Tam adres bilgisi Dr. Erkin Cad. No: 23/A, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 566 26 25 şeklindedir. Firmality ile Sarıyer Börekçisi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Sarıyer Börekçisi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Sarıyer Börekçisi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Sarıyer Börekçisi, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Sarıyer Börekçisi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Sarıyer Börekçisi telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0216 566 26 25 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Sarıyer Börekçisi firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Sarıyer Börekçisi firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Dr. Erkin Cad. No: 23/A, Kadıköy, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Sarıyer Börekçisi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi