Semsür Çiğ Köfte Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

F Cad. No: 56/A, 50. Yıl Mah., Sultangazi, İstanbul

Semsür Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Sultangazi ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sultangazi ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sultangazi hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Semsür Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi F Cad. No: 56/A, 50. Yıl Mah., Sultangazi, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 475 35 02 şeklindedir. Firmality ile Semsür Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Semsür Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Semsür Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Semsür Çiğ Köfte, İstanbul Sultangazi hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Semsür Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Semsür Çiğ Köfte telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Semsür Çiğ Köfte firmanın telefon numarası 0212 475 35 02 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Semsür Çiğ Köfte firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Semsür Çiğ Köfte firmasına F Cad. No: 56/A, 50. Yıl Mah., Sultangazi, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Semsür Çiğ Köfte firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sultangazi > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Semsür Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi