Şölen Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Kocayol Cad. No: 24 Daire: 1, Kadıköy, İstanbul

Şölen İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Şölen

Tam adres bilgisi Kocayol Cad. No: 24 Daire: 1, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 416 91 91 şeklindedir. Firmality ile Şölen konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Şölen konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Şölen konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Şölen, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Şölen hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Şölen irtibat numarası kaçtır?

Şölen firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 416 91 91 numarasıdır. Şölen adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Şölen firmasının adresi nedir?

Şölen firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Kocayol Cad. No: 24 Daire: 1, Kadıköy, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Şölen firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Şölen

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi