Sultan Restaurant Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Bağdat Cad. Lale Sok. No: 1 Daire: 1, Küçükyalı, Maltepe, İstanbul

Sultan Restaurant İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Sultan Restaurant

Tam adres bilgisi Bağdat Cad. Lale Sok. No: 1 Daire: 1, Küçükyalı, Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 388 14 95 şeklindedir. Firmality ile Sultan Restaurant konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Sultan Restaurant konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Sultan Restaurant konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Sultan Restaurant, İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Sultan Restaurant hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Sultan Restaurant iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Sultan Restaurant firmasının iletişim numarası 0216 388 14 95 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Sultan Restaurant firmasının adresi nedir?

Sultan Restaurant firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Bağdat Cad. Lale Sok. No: 1 Daire: 1, Küçükyalı, Maltepe, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Sultan Restaurant firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Sultan Restaurant

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi