Sultan Sofrası İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Sultan Sofrası

Tam adres bilgisi Altıntepe Mah. Bağdat Cad. Lale Sok. No: 1, Küçükyalı, Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 388 02 66 şeklindedir. Firmality ile Sultan Sofrası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Sultan Sofrası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Sultan Sofrası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Sultan Sofrası, İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Sultan Sofrası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Sultan Sofrası iletişim numarası nedir?

Sultan Sofrası firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 388 02 66 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Sultan Sofrası firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Sultan Sofrası, Altıntepe Mah. Bağdat Cad. Lale Sok. No: 1, Küçükyalı, Maltepe, İstanbul adresindedir. Sultan Sofrası firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Sultan Sofrası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi