Taner Börek Ve Pide Salonları Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Derya Sok. No: 9, Sahrayıcedit Mah., Kadıköy, İstanbul

Taner Börek Ve Pide Salonları İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Taner Börek Ve Pide Salonları

Tam adres bilgisi Derya Sok. No: 9, Sahrayıcedit Mah., Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 360 00 47 şeklindedir. Firmality ile Taner Börek Ve Pide Salonları konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Taner Börek Ve Pide Salonları konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Taner Börek Ve Pide Salonları konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Taner Börek Ve Pide Salonları, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Taner Börek Ve Pide Salonları hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Taner Börek ve Pide Salonları telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Taner Börek ve Pide Salonları firmanın telefon numarası 0216 360 00 47 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Taner Börek ve Pide Salonları firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Taner Börek ve Pide Salonları firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Derya Sok. No: 9, Sahrayıcedit Mah., Kadıköy, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Taner Börek Ve Pide Salonları

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi