Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Bağdat Cad. No: 159 Daire: 1, Selamiçeşme, Kadıköy, İstanbul

Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta

Tam adres bilgisi Bağdat Cad. No: 159 Daire: 1, Selamiçeşme, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 360 02 44 şeklindedir. Firmality ile Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta, İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta iletişim numarası nedir?

Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 360 02 44 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta, Bağdat Cad. No: 159 Daire: 1, Selamiçeşme, Kadıköy, İstanbul adresindedir. Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Tarihi Sultanahmet Köftecisi Selim Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi