Tiryaki Cafe & Restaurant Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Akşemsettin Mah. Fatih Bulv. No: 531/C, Sultanbeyli, İstanbul

Tiryaki Cafe & Restaurant İstanbul ilimizin Sultanbeyli ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sultanbeyli ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sultanbeyli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Tiryaki Cafe & Restaurant

Tam adres bilgisi Akşemsettin Mah. Fatih Bulv. No: 531/C, Sultanbeyli, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 487 60 91 şeklindedir. Firmality ile Tiryaki Cafe & Restaurant konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tiryaki Cafe & Restaurant konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tiryaki Cafe & Restaurant konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tiryaki Cafe & Restaurant, İstanbul Sultanbeyli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tiryaki Cafe & Restaurant hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tiryaki Cafe & Restaurant telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Tiryaki Cafe & Restaurant firmanın telefon numarası 0216 487 60 91 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Tiryaki Cafe & Restaurant firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Tiryaki Cafe & Restaurant firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Akşemsettin Mah. Fatih Bulv. No: 531/C, Sultanbeyli, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sultanbeyli > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Tiryaki Cafe & Restaurant

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi