Urfa Sark Sofrasi Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

İstasyon Mah. Kömürcü Yolu Cad. No: 52/A, Küçükçekmece, İstanbul

Urfa Sark Sofrasi İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Urfa Sark Sofrasi

Tam adres bilgisi İstasyon Mah. Kömürcü Yolu Cad. No: 52/A, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 696 59 50 şeklindedir. Firmality ile Urfa Sark Sofrasi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Urfa Sark Sofrasi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Urfa Sark Sofrasi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Urfa Sark Sofrasi, İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Urfa Sark Sofrasi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Urfa Sark Sofrasi telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0212 696 59 50 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Urfa Sark Sofrasi firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Urfa Sark Sofrasi firmanın, adresi kayıtlarımıza göre İstasyon Mah. Kömürcü Yolu Cad. No: 52/A, Küçükçekmece, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Urfa Sark Sofrasi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi