Ustadan Döner İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Pendik ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Ustadan Döner

Tam adres bilgisi Batı Mah. Sahil Yolu Marintürk City Port Ticaret Merkezi E Blok Daire: 6, Pendik, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 511 40 38 şeklindedir. Firmality ile Ustadan Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ustadan Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ustadan Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ustadan Döner, İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ustadan Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ustadan Döner iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Ustadan Döner firmasının iletişim numarası 0216 511 40 38 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Ustadan Döner firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Ustadan Döner, Batı Mah. Sahil Yolu Marintürk City Port Ticaret Merkezi E Blok Daire: 6, Pendik, İstanbul adresindedir. Ustadan Döner firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Pendik > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Ustadan Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi