Ustalar Yemek İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Tuzla ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Ustalar Yemek

Tam adres bilgisi Demokrasi Cad. A9 Blok Daire: 3, Mescit Mah. Birmes Sanayi Sitesi, Tuzla, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 394 19 59 şeklindedir. Firmality ile Ustalar Yemek konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ustalar Yemek konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ustalar Yemek konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ustalar Yemek, İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ustalar Yemek hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ustalar Yemek iletişim numarası nedir?

Ustalar Yemek firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 394 19 59 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Ustalar Yemek firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Ustalar Yemek, Demokrasi Cad. A9 Blok Daire: 3, Mescit Mah. Birmes Sanayi Sitesi, Tuzla, İstanbul adresindedir. Ustalar Yemek firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Tuzla > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Ustalar Yemek

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi