Utku Kebap İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Pendik ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Utku Kebap

Tam adres bilgisi Kavakpınar Mah. Namık Kemal Cad. No: 148 Daire: 4-5, Çamçeşme, Pendik, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 396 89 52 şeklindedir. Firmality ile Utku Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Utku Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Utku Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Utku Kebap, İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Utku Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Utku Kebap irtibat numarası kaçtır?

Utku Kebap firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 396 89 52 numarasıdır. Utku Kebap adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Utku Kebap firmasının adresi nedir?

Utku Kebap firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Kavakpınar Mah. Namık Kemal Cad. No: 148 Daire: 4-5, Çamçeşme, Pendik, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Utku Kebap firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Pendik > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Utku Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi