Uzmanlar Kebap Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Fındıklı Mah. Atatürk Cad. No: 58, Aydınevler, Maltepe, İstanbul

Uzmanlar Kebap İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Uzmanlar Kebap

Tam adres bilgisi Fındıklı Mah. Atatürk Cad. No: 58, Aydınevler, Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 576 44 11 şeklindedir. Firmality ile Uzmanlar Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Uzmanlar Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Uzmanlar Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Uzmanlar Kebap, İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Uzmanlar Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Uzmanlar Kebap iletişim numarası nedir?

Uzmanlar Kebap firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 576 44 11 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Uzmanlar Kebap firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Uzmanlar Kebap, Fındıklı Mah. Atatürk Cad. No: 58, Aydınevler, Maltepe, İstanbul adresindedir. Uzmanlar Kebap firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Uzmanlar Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi