Valibey Döner & Kebap İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Valibey Döner & Kebap

Tam adres bilgisi Kozyatağı Mah. Bayar Cad. İndet İş Merkezi No: 70 Daire: 4, Kozyatağı, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 464 47 35 şeklindedir. Firmality ile Valibey Döner & Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Valibey Döner & Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Valibey Döner & Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Valibey Döner & Kebap, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Valibey Döner & Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Valibey Döner & Kebap irtibat numarası kaçtır?

Valibey Döner & Kebap firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 464 47 35 numarasıdır. Valibey Döner & Kebap adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Valibey Döner & Kebap firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Valibey Döner & Kebap, Kozyatağı Mah. Bayar Cad. İndet İş Merkezi No: 70 Daire: 4, Kozyatağı, Kadıköy, İstanbul adresindedir. Valibey Döner & Kebap firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Valibey Döner & Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi