Wipmax İstanbul ilimizin Zeytinburnu ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Zeytinburnu ilçesinde bulunan halı ve kilim yıkama kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Zeytinburnu halı ve kilim yıkama sonuçlarında listeleniyor.

Wipmax

Tam adres bilgisi Telsiz Mah. 72. Sok. No: 65, Telsiz, Zeytinburnu, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0535 305 16 17 şeklindedir. Firmality ile Wipmax konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Wipmax konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Wipmax konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Wipmax, İstanbul Zeytinburnu halı ve kilim yıkama kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Wipmax hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Wipmax firmasının iletişim numarası nedir?

Wipmax firmasının kayıtlarımıza göre telefon numarası 0535 305 16 17 nolu numaradır. İsterseniz Firmality ayrıcalığı ile Wipmax firmasının adresini öğrenebilir, çalışma saatleri hakkında bilgi alabilir ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

Wipmax şirketinin konumu nerede?

Wipmax İstanbul ilinin Zeytinburnu ilçesinde bulunmaktadır. Telsiz Mah. 72. Sok. No: 65, Telsiz, Zeytinburnu, İstanbul adresinde bulunan Wipmax firmasına sayfamız üzerinden yol tarifi alarak gidebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Zeytinburnu > Halı ve Kilim Yıkama > Wipmax

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Halı ve Kilim Yıkama

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi