Yalçın Büfe İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Yalçın Büfe

Tam adres bilgisi 18. Sok. Daire: 591, Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 4567 Ada, Sarıyer, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 285 04 20 şeklindedir. Firmality ile Yalçın Büfe konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yalçın Büfe konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yalçın Büfe konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yalçın Büfe, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yalçın Büfe hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yalçın Büfe telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Yalçın Büfe firmanın telefon numarası 0212 285 04 20 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Yalçın Büfe firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Yalçın Büfe, 18. Sok. Daire: 591, Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 4567 Ada, Sarıyer, İstanbul adresindedir. Yalçın Büfe firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Yalçın Büfe

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi