Yasmin Cafe İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Yasmin Cafe

Tam adres bilgisi Cumhuriyet Mah. Kartal Cad. No: 61 Daire: 1, Yakacık, Kartal, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 452 04 46 şeklindedir. Firmality ile Yasmin Cafe konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yasmin Cafe konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yasmin Cafe konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yasmin Cafe, İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yasmin Cafe hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yasmin Cafe iletişim numarası nedir?

Yasmin Cafe firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 452 04 46 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Yasmin Cafe firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Yasmin Cafe firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Cumhuriyet Mah. Kartal Cad. No: 61 Daire: 1, Yakacık, Kartal, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kartal > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Yasmin Cafe

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi