Yemek Lazım Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Fulya Mah. Bahçeler Sok. No: 23, Şişli, İstanbul

Yemek Lazım İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Şişli ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Yemek Lazım

Tam adres bilgisi Fulya Mah. Bahçeler Sok. No: 23, Şişli, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 266 48 48 şeklindedir. Firmality ile Yemek Lazım konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yemek Lazım konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yemek Lazım konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yemek Lazım, İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yemek Lazım hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yemek Lazım irtibat numarası kaçtır?

Yemek Lazım firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0212 266 48 48 numarasıdır. Yemek Lazım adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Yemek Lazım firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Yemek Lazım, Fulya Mah. Bahçeler Sok. No: 23, Şişli, İstanbul adresindedir. Yemek Lazım firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Şişli > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Yemek Lazım

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi