Yeni Hacı Bey Kebap Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Dumlupınar Mah. Dr. Erkin Cad. No: 19/A, Merdivenköy, Kadıköy, İstanbul

Yeni Hacı Bey Kebap İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Yeni Hacı Bey Kebap

Tam adres bilgisi Dumlupınar Mah. Dr. Erkin Cad. No: 19/A, Merdivenköy, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 566 70 05 şeklindedir. Firmality ile Yeni Hacı Bey Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yeni Hacı Bey Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yeni Hacı Bey Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yeni Hacı Bey Kebap, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yeni Hacı Bey Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yeni Hacı Bey Kebap telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Yeni Hacı Bey Kebap firmanın telefon numarası 0216 566 70 05 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Yeni Hacı Bey Kebap firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Yeni Hacı Bey Kebap firmasına Dumlupınar Mah. Dr. Erkin Cad. No: 19/A, Merdivenköy, Kadıköy, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Yeni Hacı Bey Kebap firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Yeni Hacı Bey Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi