Ziya Şark Sofrası Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Alemdar Cad. No: 22/B, Sultanahmet, Fatih, İstanbul

Ziya Şark Sofrası İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Fatih ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Fatih hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Ziya Şark Sofrası

Tam adres bilgisi Alemdar Cad. No: 22/B, Sultanahmet, Fatih, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 512 77 50 şeklindedir. Firmality ile Ziya Şark Sofrası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ziya Şark Sofrası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ziya Şark Sofrası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ziya Şark Sofrası, İstanbul Fatih hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ziya Şark Sofrası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ziya Şark Sofrası iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Ziya Şark Sofrası firmasının iletişim numarası 0212 512 77 50 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Ziya Şark Sofrası firmasının adresi nedir?

Ziya Şark Sofrası firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Alemdar Cad. No: 22/B, Sultanahmet, Fatih, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Ziya Şark Sofrası firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Fatih > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Ziya Şark Sofrası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi