Zomzom Dürüm İşleri Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Ahi Evren Cad. Nazmi Akbacı İş Merkezi No: 4, Maslak, Sarıyer, İstanbul

Zomzom Dürüm İşleri İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Zomzom Dürüm İşleri

Tam adres bilgisi Ahi Evren Cad. Nazmi Akbacı İş Merkezi No: 4, Maslak, Sarıyer, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 346 08 04 şeklindedir. Firmality ile Zomzom Dürüm İşleri konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Zomzom Dürüm İşleri konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Zomzom Dürüm İşleri konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Zomzom Dürüm İşleri, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Zomzom Dürüm İşleri hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Zomzom Dürüm İşleri irtibat numarası kaçtır?

Zomzom Dürüm İşleri firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0212 346 08 04 numarasıdır. Zomzom Dürüm İşleri adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Zomzom Dürüm İşleri firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Zomzom Dürüm İşleri firmasına Ahi Evren Cad. Nazmi Akbacı İş Merkezi No: 4, Maslak, Sarıyer, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Zomzom Dürüm İşleri firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Zomzom Dürüm İşleri

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi