Balkıs Turizm Trabzon ilimizin Yomra ilçesinde bulunmaktadır. Trabzon Yomra ilçesinde bulunan turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Trabzon Yomra turizm ve seyahat acenteleri sonuçlarında listeleniyor.

Balkıs Turizm

Tam adres bilgisi Kaşüstü Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. 45/2 Dk:7 Yomra, Trabzon şeklindeyken, telefon numarası 0462 502 05 00 şeklindedir. Firmality ile Balkıs Turizm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Balkıs Turizm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Balkıs Turizm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Balkıs Turizm, Trabzon Yomra turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Balkıs Turizm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Balkıs Turizm seyehat acentesinin telefon numarası nedir?

Balkıs Turizm seyehat acentesinin telefonu numarası 0462 502 05 00 nolu numaradır. İsterseniz Firmality ayrıcalığı ile Balkıs Turizm seyehat acentesinin adresini öğrenebilir, çalışma saatleri hakkında bilgi alabilir ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

Balkıs Turizm seyehat acentesi yol tarifi nedir?

Balkıs Turizm seyehat acentesine bu sayfa üzerinde yer alan Yol Tarifi Al butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz gibi yine sayfamızda yer alan Telefon ile Ara butonuna da tıklayarak Balkıs Turizm yetkililerine ulaşabilir onlardan sizlere yol tarifi yapmalarını isteyebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Trabzon > Yomra > Turizm ve Seyahat Acenteleri > Balkıs Turizm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Turizm ve Seyahat Acenteleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi