Dimasya Tours Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunmaktadır. Trabzon Ortahisar ilçesinde bulunan turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Trabzon Ortahisar turizm ve seyahat acenteleri sonuçlarında listeleniyor.

Dimasya Tours

Tam adres bilgisi Çarşı Mah. Cumhuriyet Cad. 27/A Ortahisar, Trabzon şeklindeyken, telefon numarası 0462 400 16 66 şeklindedir. Firmality ile Dimasya Tours konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Dimasya Tours konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Dimasya Tours konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Dimasya Tours, Trabzon Ortahisar turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Dimasya Tours hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Dimasya Tours seyehat acentesine nasıl ulaşabilirim?

Dimasya Tours seyehat acentesine 0462 400 16 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz veya sayfamızda bulunan telefonla ara butonuna tıklayarakta kolay bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Dimasya Tours seyehat acentesi hakkında daha fazla bilgiye bu sayfa üzerinden erişim sağlayabilirsiniz

Trabzon Dimasya Tours ulaşım adresi nedir?

Dimasya Tours Trabzon ilinin Ortahisar ilçesinde bulunmaktadır. Bütün adresi Çarşı Mah. Cumhuriyet Cad. 27/A Ortahisar, Trabzon şeklinde olup bu sayfa üzerinden direkt olarak yol tarifi alabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Trabzon > Ortahisar > Turizm ve Seyahat Acenteleri > Dimasya Tours

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Turizm ve Seyahat Acenteleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi