Gifah Turizm Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunmaktadır. Trabzon Ortahisar ilçesinde bulunan turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Trabzon Ortahisar turizm ve seyahat acenteleri sonuçlarında listeleniyor.

Gifah Turizm

Tam adres bilgisi Kemerkaya Mah. Gazipaşa Cad. 5 Razi Aksu İşh. K:2 D:11 Trabzon Merkez, Trabzon şeklindeyken, telefon numarası 0462 321 00 51 şeklindedir. Firmality ile Gifah Turizm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Gifah Turizm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Gifah Turizm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Gifah Turizm, Trabzon Ortahisar turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Gifah Turizm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Gifah Turizm seyehat acentesinin iletişim numarası nedir?

Gifah Turizm seyehat acentesinin kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0462 321 00 51 nolu numaradır. Dilerseniz Gifah Turizm seyehat acentesine sayfamızda bulunan telefon ile ara butonuna tıklayarak daha hızlı ve daha kolay şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Gifah Turizm seyehat acentesi yol tarifi nedir?

Gifah Turizm seyehat acentesine bu sayfa üzerinden yol tarifi alarak gidebilirsiniz. Kemerkaya Mah. Gazipaşa Cad. 5 Razi Aksu İşh. K:2 D:11 Trabzon Merkez, Trabzon adresinde bulunan Gifah Turizm seyehat acentesinin telefon numarası gibi diğer iletişim bilgilerine de yine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Trabzon > Ortahisar > Turizm ve Seyahat Acenteleri > Gifah Turizm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Turizm ve Seyahat Acenteleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi