Kale Turizm Zonguldak ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Zonguldak Merkez ilçesinde bulunan turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Zonguldak Merkez turizm ve seyahat acenteleri sonuçlarında listeleniyor.

Kale Turizm

Tam adres bilgisi Mithatpaşa Mah. Uzun Mehmet Cad. 29 D:7 Zonguldak Merkez, Zonguldak şeklindeyken, telefon numarası 0372 250 00 37 şeklindedir. Firmality ile Kale Turizm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kale Turizm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kale Turizm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kale Turizm, Zonguldak Merkez turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kale Turizm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kale Turizm seyehat acentesine nasıl ulaşabilirim?

Kale Turizm seyehat acentesine 0372 250 00 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz veya sayfamızda bulunan telefonla ara butonuna tıklayarakta kolay bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Kale Turizm seyehat acentesi hakkında daha fazla bilgiye bu sayfa üzerinden erişim sağlayabilirsiniz

Kale Turizm seyehat acentesi nerededir?

Kale Turizm seyehat acentesinin kayıtlarımıza göre Mithatpaşa Mah. Uzun Mehmet Cad. 29 D:7 Zonguldak Merkez, Zonguldak adresinde bulunmaktadır veya sayfamızda bulunan yol tarifi al butonuna tıklayarakta kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Kale Turizm seyehat acentesi hakkında diğer bilgilere bu sayfa üzerinden erişim sağlayabilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Zonguldak > Merkez > Turizm ve Seyahat Acenteleri > Kale Turizm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Turizm ve Seyahat Acenteleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi