Kaliru Turizm Şanlıurfa ilimizin Haliliye ilçesinde bulunmaktadır. Şanlıurfa Haliliye ilçesinde bulunan turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Şanlıurfa Haliliye turizm ve seyahat acenteleri sonuçlarında listeleniyor.

Kaliru Turizm

Tam adres bilgisi Atatürk Mah. 3. Sok. 3 Haliliye, Şanlıurfa şeklindeyken, telefon numarası 444 9 083 şeklindedir. Firmality ile Kaliru Turizm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kaliru Turizm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kaliru Turizm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kaliru Turizm, Şanlıurfa Haliliye turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kaliru Turizm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kaliru Turizm seyehat acentesinin telefon numarası nedir?

Kaliru Turizm seyehat acentesinin telefonu numarası 444 9 083 nolu numaradır. İsterseniz Firmality ayrıcalığı ile Kaliru Turizm seyehat acentesinin adresini öğrenebilir, çalışma saatleri hakkında bilgi alabilir ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kaliru Turizm seyehat acentesinin konumu nedir?

Şanlıurfa ilinin Haliliye ilçesinde bulunmaktadır. Atatürk Mah. 3. Sok. 3 Haliliye, Şanlıurfa adresinde bulunan Kaliru Turizm seyehat acentesine bu sayfa üzerinden yol tarifi alarak gidebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Şanlıurfa > Haliliye > Turizm ve Seyahat Acenteleri > Kaliru Turizm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Turizm ve Seyahat Acenteleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi