Karden Turizm Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunmaktadır. Trabzon Ortahisar ilçesinde bulunan turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Trabzon Ortahisar turizm ve seyahat acenteleri sonuçlarında listeleniyor.

Karden Turizm

Tam adres bilgisi İskenderpaşa Mah. İspiroğlu Sok. 3/B Trabzon Merkez, Trabzon şeklindeyken, telefon numarası 0462 321 34 79 şeklindedir. Firmality ile Karden Turizm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Karden Turizm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Karden Turizm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Karden Turizm, Trabzon Ortahisar turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Karden Turizm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Karden Turizm seyehat acentesinin iletişim numarası nedir?

Karden Turizm seyehat acentesinin kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0462 321 34 79 nolu numaradır. Dilerseniz Karden Turizm seyehat acentesine sayfamızda bulunan telefon ile ara butonuna tıklayarak daha hızlı ve daha kolay şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Trabzon Karden Turizm ulaşım adresi nedir?

Karden Turizm Trabzon ilinin Ortahisar ilçesinde bulunmaktadır. Bütün adresi İskenderpaşa Mah. İspiroğlu Sok. 3/B Trabzon Merkez, Trabzon şeklinde olup bu sayfa üzerinden direkt olarak yol tarifi alabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Trabzon > Ortahisar > Turizm ve Seyahat Acenteleri > Karden Turizm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Turizm ve Seyahat Acenteleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi