Metro Turizm Bartın ilimizin Ulus ilçesinde bulunmaktadır. Bartın Ulus ilçesinde bulunan turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Bartın Ulus turizm ve seyahat acenteleri sonuçlarında listeleniyor.

Metro Turizm

Tam adres bilgisi Kaldırım Mah. Şehit Erdoğan Taşkın Cad. 8 (Belediye Terminali) Ulus, Bartın şeklindeyken, telefon numarası 0378 416 11 06 şeklindedir. Firmality ile Metro Turizm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Metro Turizm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Metro Turizm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Metro Turizm, Bartın Ulus turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Metro Turizm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Metro Turizm seyehat acentesinin iletişim numarası nedir?

Metro Turizm seyehat acentesinin kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0378 416 11 06 nolu numaradır. Dilerseniz Metro Turizm seyehat acentesine sayfamızda bulunan telefon ile ara butonuna tıklayarak daha hızlı ve daha kolay şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Metro Turizm seyehat acentesi yol tarifi nedir?

Metro Turizm seyehat acentesine bu sayfa üzerinde yer alan Yol Tarifi Al butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz gibi yine sayfamızda yer alan Telefon ile Ara butonuna da tıklayarak Metro Turizm yetkililerine ulaşabilir onlardan sizlere yol tarifi yapmalarını isteyebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Bartın > Ulus > Turizm ve Seyahat Acenteleri > Metro Turizm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Turizm ve Seyahat Acenteleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi