Perpax Turizm Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunmaktadır. Trabzon Ortahisar ilçesinde bulunan turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Trabzon Ortahisar turizm ve seyahat acenteleri sonuçlarında listeleniyor.

Perpax Turizm

Tam adres bilgisi Kemerkaya Mah. Kahramanmaraş Cad. 26 Galeria İş Mrk. K:2 Ortahisar, Trabzon şeklindeyken, telefon numarası 0462 500 01 01 şeklindedir. Firmality ile Perpax Turizm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Perpax Turizm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Perpax Turizm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Perpax Turizm, Trabzon Ortahisar turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Perpax Turizm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Perpax Turizm seyehat acentesinin iletişim numarası nedir?

Perpax Turizm seyehat acentesinin kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0462 500 01 01 nolu numaradır. Dilerseniz Perpax Turizm seyehat acentesine sayfamızda bulunan telefon ile ara butonuna tıklayarak daha hızlı ve daha kolay şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Perpax Turizm seyehat acentesi yol tarifi nedir?

Perpax Turizm seyehat acentesine bu sayfa üzerinden yol tarifi alarak gidebilirsiniz. Kemerkaya Mah. Kahramanmaraş Cad. 26 Galeria İş Mrk. K:2 Ortahisar, Trabzon adresinde bulunan Perpax Turizm seyehat acentesinin telefon numarası gibi diğer iletişim bilgilerine de yine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Trabzon > Ortahisar > Turizm ve Seyahat Acenteleri > Perpax Turizm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Turizm ve Seyahat Acenteleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi