Ulubay Turizm Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunmaktadır. Trabzon Ortahisar ilçesinde bulunan turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Trabzon Ortahisar turizm ve seyahat acenteleri sonuçlarında listeleniyor.

Ulubay Turizm

Tam adres bilgisi Kemerkaya Mah. Uzun Sok. Eroğlu İşh. K:2 Ortahisar, Trabzon şeklindeyken, telefon numarası 0462 230 11 12 şeklindedir. Firmality ile Ulubay Turizm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ulubay Turizm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ulubay Turizm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ulubay Turizm, Trabzon Ortahisar turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ulubay Turizm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ulubay Turizm seyehat acentesinin iletişim numarası nedir?

Ulubay Turizm seyehat acentesinin kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0462 230 11 12 nolu numaradır. Dilerseniz Ulubay Turizm seyehat acentesine sayfamızda bulunan telefon ile ara butonuna tıklayarak daha hızlı ve daha kolay şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Ulubay Turizm seyehat acentesi yol tarifi nedir?

Ulubay Turizm seyehat acentesine bu sayfa üzerinde yer alan Yol Tarifi Al butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz gibi yine sayfamızda yer alan Telefon ile Ara butonuna da tıklayarak Ulubay Turizm yetkililerine ulaşabilir onlardan sizlere yol tarifi yapmalarını isteyebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Trabzon > Ortahisar > Turizm ve Seyahat Acenteleri > Ulubay Turizm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Turizm ve Seyahat Acenteleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi