Yekta Turizm Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunmaktadır. Trabzon Ortahisar ilçesinde bulunan turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Trabzon Ortahisar turizm ve seyahat acenteleri sonuçlarında listeleniyor.

Yekta Turizm

Tam adres bilgisi Kemerkaya Mah. Kahramanmaraş Cad. 1/A Ortahisar, Trabzon şeklindeyken, telefon numarası 0462 321 61 40 şeklindedir. Firmality ile Yekta Turizm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yekta Turizm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yekta Turizm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yekta Turizm, Trabzon Ortahisar turizm ve seyahat acenteleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yekta Turizm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yekta Turizm seyehat acentesinin iletişim numarası nedir?

Yekta Turizm seyehat acentesinin kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0462 321 61 40 nolu numaradır. Dilerseniz Yekta Turizm seyehat acentesine sayfamızda bulunan telefon ile ara butonuna tıklayarak daha hızlı ve daha kolay şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Yekta Turizm seyehat acentesi yol tarifi nedir?

Yekta Turizm seyehat acentesine bu sayfa üzerinden yol tarifi alarak gidebilirsiniz. Kemerkaya Mah. Kahramanmaraş Cad. 1/A Ortahisar, Trabzon adresinde bulunan Yekta Turizm seyehat acentesinin telefon numarası gibi diğer iletişim bilgilerine de yine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Trabzon > Ortahisar > Turizm ve Seyahat Acenteleri > Yekta Turizm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Turizm ve Seyahat Acenteleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi