Abbas Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Abbas Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Koşuyolu Mah. Kalfaçeşme Sok. Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0539 233 66 55 şeklindedir. Firmality ile Abbas Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Abbas Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Abbas Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Abbas Çiğ Köfte, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Abbas Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Abbas Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Abbas Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0539 233 66 55 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Abbas Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Abbas Çiğ Köfte konumu nerededir?

Abbas Çiğ Köfte konumu Koşuyolu Mah. Kalfaçeşme Sok. Kadıköy, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Abbas Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Abbas Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi