Acar Pide Ve Kebap Salonu Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Acar Pide Ve Kebap Salonu

Tam adres bilgisi Naci Çakır Mah. Sinan Cad. 4/A Dikmen, Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 480 19 20 şeklindedir. Firmality ile Acar Pide Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Acar Pide Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Acar Pide Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Acar Pide Ve Kebap Salonu, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Acar Pide Ve Kebap Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Acar Pide Ve Kebap Salonu irtibat numarası nedir?

Acar Pide Ve Kebap Salonu, irtibat numarası 0312 480 19 20 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Acar Pide Ve Kebap Salonu detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Acar Pide Ve Kebap Salonu konumu nerededir?

Acar Pide Ve Kebap Salonu konumu Naci Çakır Mah. Sinan Cad. 4/A Dikmen, Çankaya, Ankara adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Acar Pide Ve Kebap Salonu detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Acar Pide Ve Kebap Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi