Acıtat Çiğ Köfte Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunmaktadır. Gaziantep Şahinbey ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gaziantep Şahinbey çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Acıtat Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Güneykent Mah. Üniversite Blv. 8 Şahinbey, Gaziantep şeklindeyken, telefon numarası 0545 201 16 15 şeklindedir. Firmality ile Acıtat Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Acıtat Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Acıtat Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Acıtat Çiğ Köfte, Gaziantep Şahinbey çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Acıtat Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Acıtat Çiğ Köfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Acıtat Çiğ Köfte iletişim numarası 0545 201 16 15 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Acıtat Çiğ Köfte konumu nerededir?

Acıtat Çiğ Köfte konumu Güneykent Mah. Üniversite Blv. 8 Şahinbey, Gaziantep adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Acıtat Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gaziantep > Şahinbey > Çiğ Köfte > Acıtat Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi