Adıyaman Çiğ Köfte Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Tarsus çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Adıyaman Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Ergenekon Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. 37/C Köroğlu Apt. Tarsus, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 625 93 93 şeklindedir. Firmality ile Adıyaman Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adıyaman Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köfte, Mersin Tarsus çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adıyaman Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adıyaman Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Adıyaman Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0324 625 93 93 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Adıyaman Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Adıyaman Çiğ Köfte Ergenekon Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. 37/C Köroğlu Apt. Tarsus, Mersin adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Tarsus > Çiğ Köfte > Adıyaman Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi