Adıyaman Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Adıyaman Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Çınar Mah. Atatürk Cad. 26 Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 518 47 56 şeklindedir. Firmality ile Adıyaman Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adıyaman Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köfte, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adıyaman Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adıyaman Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Adıyaman Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0216 518 47 56 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Adıyaman Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Adıyaman Çiğ Köfte adresi Çınar Mah. Atatürk Cad. 26 Maltepe, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Adıyaman Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Adıyaman Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi