Adıyaman Çiğ Köftecisi Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Adıyaman Çiğ Köftecisi

Tam adres bilgisi Sokullu Mehmet Paşa Cad. 77/B Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 481 09 99 şeklindedir. Firmality ile Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi, Ankara Çankaya çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adıyaman Çiğ Köftecisi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adıyaman Çiğ Köftecisi irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Adıyaman Çiğ Köftecisi ile irtibata geçmek için, 0312 481 09 99 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Adıyaman Çiğ Köftecisi detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Adıyaman Çiğ Köftecisi adresi Sokullu Mehmet Paşa Cad. 77/B Çankaya, Ankara ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Adıyaman Çiğ Köftecisi detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Çiğ Köfte > Adıyaman Çiğ Köftecisi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi