Adıyaman Çiğ Köftecisi Mersin ilimizin Mezitli ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Mezitli ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Mezitli çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Adıyaman Çiğ Köftecisi

Tam adres bilgisi Viranşehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. 703/M Ulaş İşh. Mezitli, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 359 55 38 şeklindedir. Firmality ile Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi, Mersin Mezitli çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adıyaman Çiğ Köftecisi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adıyaman Çiğ Köftecisi irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Adıyaman Çiğ Köftecisi ile irtibata geçmek için, 0324 359 55 38 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Adıyaman Çiğ Köftecisi detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi konumu nerededir?

Adıyaman Çiğ Köftecisi konumu Viranşehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. 703/M Ulaş İşh. Mezitli, Mersin adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Adıyaman Çiğ Köftecisi detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Mezitli > Çiğ Köfte > Adıyaman Çiğ Köftecisi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi