Adıyaman Çiğ Köftecisi İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Adıyaman Çiğ Köftecisi

Tam adres bilgisi Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. 45/A Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 349 39 02 şeklindedir. Firmality ile Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adıyaman Çiğ Köftecisi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adıyaman Çiğ Köftecisi irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Adıyaman Çiğ Köftecisi ile irtibata geçmek için, 0216 349 39 02 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Adıyaman Çiğ Köftecisi detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi nasıl gidilir?

Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. 45/A Kadıköy, İstanbul aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Adıyaman Çiğ Köftecisi ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Adıyaman Çiğ Köftecisi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi