Adıyaman Çiğ Köftecisi İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Adıyaman Çiğ Köftecisi

Tam adres bilgisi Esenkent Mah. Nadire Cad. 105 Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 427 12 30 şeklindedir. Firmality ile Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adıyaman Çiğ Köftecisi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adıyaman Çiğ Köftecisi iletişim hattı nedir?

Adıyaman Çiğ Köftecisi, iletişim hattı 0216 427 12 30 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Adıyaman Çiğ Köftecisi detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Adıyaman Çiğ Köftecisi nasıl gidilir?

Adıyaman Çiğ Köftecisi Esenkent Mah. Nadire Cad. 105 Maltepe, İstanbul aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Adıyaman Çiğ Köftecisi ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Adıyaman Çiğ Köftecisi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi