Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak Hatay ilimizin Antakya ilçesinde bulunmaktadır. Hatay Antakya ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hatay Antakya çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak

Tam adres bilgisi General Şükrü Kanatlı Mah. Atatürk Cad. 17/C Antakya, Hatay şeklindeyken, telefon numarası 0326 213 85 90 şeklindedir. Firmality ile Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak, Hatay Antakya çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak ile irtibata geçmek için, 0326 213 85 90 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak adresi General Şükrü Kanatlı Mah. Atatürk Cad. 17/C Antakya, Hatay ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hatay > Antakya > Çiğ Köfte > Adıyaman Çiğ Köftecisi Hasan Aybak

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi