Adıyaman Çiğ Köftesi Ömer Usta İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Adıyaman Çiğ Köftesi Ömer Usta

Tam adres bilgisi Zümrütevler Mah. Çiğdem Sok. 9/B Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 589 08 88 şeklindedir. Firmality ile Adıyaman Çiğ Köftesi Ömer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftesi Ömer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adıyaman Çiğ Köftesi Ömer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftesi Ömer Usta, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adıyaman Çiğ Köftesi Ömer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adıyaman Çiğ Köftesi Ömer Usta iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Adıyaman Çiğ Köftesi Ömer Usta iletişim numarası 0216 589 08 88 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köftesi Ömer Usta nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Adıyaman Çiğ Köftesi Ömer Usta Zümrütevler Mah. Çiğdem Sok. 9/B Maltepe, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Adıyaman Çiğ Köftesi Ömer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi