Adıyamanlı Çiğ Köfteci Hakkari ilimizin Şemdinli ilçesinde bulunmaktadır. Hakkari Şemdinli ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hakkari Şemdinli çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Adıyamanlı Çiğ Köfteci

Tam adres bilgisi Yeni Mah. Cumhuriyet Cad. 25 Şemdinli, Hakkari şeklindeyken, telefon numarası 0543 327 35 85 şeklindedir. Firmality ile Adıyamanlı Çiğ Köfteci konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adıyamanlı Çiğ Köfteci konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adıyamanlı Çiğ Köfteci konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adıyamanlı Çiğ Köfteci, Hakkari Şemdinli çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adıyamanlı Çiğ Köfteci hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adıyamanlı Çiğ Köfteci telefon numarası kaçtır?

Adıyamanlı Çiğ Köfteci kayıtlarımıza göre telefon numarası 0543 327 35 85 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Adıyamanlı Çiğ Köfteci konumu nerededir?

Adıyamanlı Çiğ Köfteci konumu Yeni Mah. Cumhuriyet Cad. 25 Şemdinli, Hakkari adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Adıyamanlı Çiğ Köfteci detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hakkari > Şemdinli > Çiğ Köfte > Adıyamanlı Çiğ Köfteci

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi