Adıyamanlı Çiğ Köftecim İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Adıyamanlı Çiğ Köftecim

Tam adres bilgisi Dumlupınar Mah. Dr. Erkin Cad. 23/D Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 565 17 57 şeklindedir. Firmality ile Adıyamanlı Çiğ Köftecim konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adıyamanlı Çiğ Köftecim konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adıyamanlı Çiğ Köftecim konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adıyamanlı Çiğ Köftecim, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adıyamanlı Çiğ Köftecim hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adıyamanlı Çiğ Köftecim iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Adıyamanlı Çiğ Köftecim iletişim numarası 0216 565 17 57 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Adıyamanlı Çiğ Köftecim nasıl gidilir?

Adıyamanlı Çiğ Köftecim Dumlupınar Mah. Dr. Erkin Cad. 23/D Kadıköy, İstanbul aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Adıyamanlı Çiğ Köftecim ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Adıyamanlı Çiğ Köftecim

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi