Adıyörem Çiğ Köfte Giresun ilimizin Bulancak ilçesinde bulunmaktadır. Giresun Bulancak ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Giresun Bulancak çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Adıyörem Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Bulancak Mah. Fatih Cad. 43 Sahil Belediye İşh. K:Zemin Bulancak, Giresun şeklindeyken, telefon numarası 0454 318 51 52 şeklindedir. Firmality ile Adıyörem Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adıyörem Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adıyörem Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adıyörem Çiğ Köfte, Giresun Bulancak çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adıyörem Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adıyörem Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Adıyörem Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0454 318 51 52 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Adıyörem Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Adıyörem Çiğ Köfte konumu nerededir?

Adıyörem Çiğ Köfte konumu Bulancak Mah. Fatih Cad. 43 Sahil Belediye İşh. K:Zemin Bulancak, Giresun adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Adıyörem Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Giresun > Bulancak > Çiğ Köfte > Adıyörem Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi