Adıyörem Çiğ Köfte Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Tarsus çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Adıyörem Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Yeni Ömerli Mah. Kardeş Langen Blv. 4/C Galip Ekenler Cad. Tarsus, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 614 41 41 şeklindedir. Firmality ile Adıyörem Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adıyörem Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adıyörem Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adıyörem Çiğ Köfte, Mersin Tarsus çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adıyörem Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adıyörem Çiğ Köfte iletişim hattı nedir?

Adıyörem Çiğ Köfte, iletişim hattı 0324 614 41 41 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Adıyörem Çiğ Köfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Adıyörem Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Adıyörem Çiğ Köfte adresi Yeni Ömerli Mah. Kardeş Langen Blv. 4/C Galip Ekenler Cad. Tarsus, Mersin ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Adıyörem Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Tarsus > Çiğ Köfte > Adıyörem Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi