Adobey İskender Kebap Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Adobey İskender Kebap

Tam adres bilgisi Sümer Mah. 69156 Sok. 3/B Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 459 88 68 şeklindedir. Firmality ile Adobey İskender Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adobey İskender Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adobey İskender Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adobey İskender Kebap, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adobey İskender Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adobey İskender Kebap irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Adobey İskender Kebap ile irtibata geçmek için, 0322 459 88 68 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Adobey İskender Kebap detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Adobey İskender Kebap nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Adobey İskender Kebap Sümer Mah. 69156 Sok. 3/B Seyhan, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Adobey İskender Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi