Afiyet Yaprak Döner Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Keçiören ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Keçiören dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Afiyet Yaprak Döner

Tam adres bilgisi Aktepe Mah. 951 Cad. 4/B Keçiören, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 355 72 72 şeklindedir. Firmality ile Afiyet Yaprak Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Afiyet Yaprak Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Afiyet Yaprak Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Afiyet Yaprak Döner, Ankara Keçiören dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Afiyet Yaprak Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Afiyet Yaprak Döner iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Afiyet Yaprak Döner iletişim numarası 0312 355 72 72 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Afiyet Yaprak Döner yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Afiyet Yaprak Döner yol tarifi için Aktepe Mah. 951 Cad. 4/B Keçiören, Ankara olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Afiyet Yaprak Döner detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Keçiören > Dönerciler > Afiyet Yaprak Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi